Kullanım Koşulları

Web sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılarımız aşağıda bulunan şartları kabul ederek içeriği elde etmiş ve yorum yapmış olacağından okuyup, bu alandaki değişimleri takip etmesi de kendi sorumluluğundadır.

  1. Sitemizde bulunan içerik çeşitli web sitelerinden toplanmış ve bu bilgiler tarafımızca yorumlanarak yeniden revize edilmiştir. Editörümüz tarafından bilgiler özenle hazırlanmış olsa dahi resmi bir kuruluş olmamamızın sebebiyle bilgilerin %100 olarak doğruluğu kabul edilmez. O yüzden bilgilerde olabilecek hataların sorumluğu bize ait değildir.
  2. Sitemizi kullanan herkes analiz aracımız tarafından incelenmekte ve bu veriler sitemizin gelişimi için kullanılmaktadır. Bu yüzden bu bilgilerin kullanımına sitemizi ziyaret ettiğiniz andan itibaren vermiş olursunuz.
  3. Herhangi bir içeriğe yorum yapacağınız zaman aşağıdaki kuralları gözetmelisiniz;
  4. Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına,
  5. Dünya İnsan Hak ve Özgürlüklerine,
  6. Herhangi bir aşağılayıcı ifade olmamasına,
  7. Kişi veya kurum ismi geçmemesine,
  8. Gereksiz cümleler ve kısa anlamsız kelimeler kurmamaya özen göstermelisiniz.
  9. Yukarıdaki durumlara dikkat etmemeniz halinde oluşabilecek yasal sorumluluklardan facebookindir.web.tr sorumlu olmayıp, tüm sorumluluk size aittir. Aynı şekilde bu durumlarda kanuna aykırı hallerde oluşacak davalarda kişisel bilgileriniz (IP dahil) gerekli mahkemelerin talebi doğrultusunda verilebilmektedir. Tam da bu nedenle yaptığınız yorumlara çok dikkat etmelisiniz. Her ne kadar yorumlar yönetici onaylı olsa da gözden kaçmış olabileceğinden sonradan fark etmeniz halinde bize bildirimde bulunmanız yararınıza olacaktır.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.